Kombinezonai.lt
Kombinezonai.lt

Site pages

Prekių Grąžinimas

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jei internetu pirkta prekė Jums netiko ir norite ją grąžinti arba pakeisti į kitą prekę, tuomet per 28 dienas nuo prekės pristatymo dienos informuokite mus apie tai el. paštu info@kombis.lt elektroniniame laiške turi būti nurodytas užsakymo numeris ir kokią prekę pageidaujate grąžinti ar pakeisti.

Per 28 dienas nuo prekės pristatymo dienos bet kurią prekę Jūs galite:

         •        keisti į kitą dydį ar spalvą

         •        grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus

Pirkėjas, norėdamas keisti ar grąžinti prekę, turi ją siųsti registruota siunta adresu: Laisvės al. 85D, Kaunas LT-44297. Prie siuntos pridėti laisvos formos prašymą, kuriame nurodytu savo užsakymo ID, kodėl nori keisti/grąžinti prekę, į kokį modelį ir dydį prekę nori keisti ir į kokią banko sąskaitą nori gauti grąžinamus pinigus.

 

Keičiamos ar grąžinamos kokybiškos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

         •        prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradus savo vertės.

         •        prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

         •        prekė turi likti su visomis prikabintomis ar priklijuotomis etiketėmis.

 

kombis.lt internetinės parduotuvės administracija, gavusi keičiamą ar grąžinamą prekę per 2 savaites nuo jos grąžinimo dienos, įsipareigoja, jei prekė atitinka keičiamos ar grąžinamos prekės kriterijus, pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.

Pastaba: grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Pristatymo mokestis ir paslaugos "Apmokėk atsiimant prekę" mokestis Pirkėjui negrąžinamas ir nekompensuojamas.

Prekių grąžinimą reglamentuojantys teisės aktai:

Prekių grąžinimas galimas ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.


Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Klientas netinkamos kokybės prekes gali grąžinti per 28 darbo dienų nuo jų pristatymo. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2012 m. kovo mėn. 15 d. LR Ūkio Ministro įsakymu Nr. 4-243“